Çözüm Sunarız

Nasıl Çalışırız?

Size her konu da yardımcı olduğumuz gibi, private label üretim yaptırmak istediğiniz de bütün tecrübemizle, üretim bilgimiz ve son teknoloji makinelerimiz ile sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Ürün Seçimi

Hangi ürünleri, hangi ambalajlarda ve ne şekilde ürettirmek istediğinizi seçersiniz.

01

En Uygun Termin Süresi

Seçmiş olduğunuz ambalaj ve ürüne göre ve istediğiniz miktarlar birlikte değerlendirilir, ve sizin için en uygun termin tarihi tarafınıza bildirilir.

02

Doğru Şekilde Teslimat

Seçmiş olduğunuz ürün çeşidine ve ambalajına bağlı olarak en doğru şekilde nasıl sevk edileceğine karar verilir.

03

Private Label Yapabileceğimiz Ürün Çeşitleri

Private Label Türk Lokumu

Lokum konusunda siz hangi ürünü alacağınızı, hangi kutuda istediğinizi ve miktarınızı belirleyin gerisini bize bırakabilirsiniz. Size ve müşterilerinize en iyisini sunacağımıza emin olabilirsiniz.

Private Label Reçel

Reçel konusunda siz hangi ürünü alacağınızı, hangi ambalajda istediğinizi ve miktarınızı belirleyin gerisini bize bırakabilirsiniz. Size ve müşterilerinize en iyisini sunacağımıza emin olabilirsiniz.

Not: Süt Reçeli ürünümüzün private label üretimi yoktur.

Private Label Tahin Helva

Tahin Helvası konusunda siz hangi ürünü alacağınızı, hangi kutuda istediğinizi ve miktarınızı belirleyin gerisini bize bırakabilirsiniz. Size ve müşterilerinize en iyisini sunacağımıza emin olabilirsiniz.

Private Label Kakaolu Fındık Kreması

Kakaolu Fındık Kreması konusunda siz hangi ürünü alacağınızı, hangi kutuda istediğinizi ve miktarınızı belirleyin gerisini bize bırakabilirsiniz. Size ve müşterilerinize en iyisini sunacağımıza emin olabilirsiniz.

Private Label Tahin

Tahin konusunda siz hangi ürünü alacağınızı, hangi kutuda istediğinizi ve miktarınızı belirleyin gerisini bize bırakabilirsiniz. Size ve müşterilerinize en iyisini sunacağımıza emin olabilirsiniz.

Private Label Pekmez

Pekmez konusunda siz hangi ürünü alacağınızı, hangi kutuda istediğinizi ve miktarınızı belirleyin gerisini bize bırakabilirsiniz. Size ve müşterilerinize en iyisini sunacağımıza emin olabilirsiniz.